کدخبر: ۲۳۸۱

قیمت دلار در ادامه روند نزولی روزهای گذشته، امروز وارد کانال ۱۰ هزار تومان شد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایبنا، امروز و در بازار آزاد نرخ هر دلار آمریکا به کمتر از ۱۱ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته حدود ۴۰۰ تومان افت داشت. صرافی ملی نیز امروز نرخ فروش هر دلار آمریکا را ۱۰ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت خرید را ۱۰ هزار و ۷۳۰ تومان اعلام کرده است. همچنین هر یورو ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان از فروشندگان خریداری و به قیمت ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته می‌شود که این ارقام نسبت به روز گذشته حدود ۵۰۰ تومان ارزان‌تر است.

از سوی دیگر امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) با ۴۰ هزار تومان اُفت، ۳ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان فروخته شد. این در حالی است که هر اونس طلا امروز ۱۲۴۸ دلار ارزش دارد که یک دلار نسبت به روز گذشته افزایش نرخ داشته است.

امروز هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی با ۱۰ هزار تومان افت نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۸۰ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه گرمی نیز با ۵ هزار تومان کاهش نسبت به روز دوشنبه ۶۴۵ هزار تومان داد و ستد شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته ۶ هزار تومان کمتر است.

 

ارسال نظر