کدخبر: ۳۲۶۴

عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی بعد از آنکه متهم بانک سرمایه در جلسه دادگاهش پای مکاتبه با بانک مرکزی را وسط کشید، با انتشار پستی در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داده و گفت که بانک مرکزی در برخورد با متخلفان مصمم است.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از مهر رئیس کل بانک مرکزی در پستی در صفحه اینستاگرام خود در خصوص مطالب اعلام شده در دادگاه متهمان بانک سرمایه مبنی بر پاسخ مثبت استعلام متهم از بانک مرکزی در خصوص عدم تخلف، گفت:هیچ اطلاعی از مکاتبات حوزه نظارت با دادستانی ندارم.

روز گذشته در دادگاه متهمان بانک سرمایه، توضیحات متهم در خصوص اخذ استعلام از بانک مرکزی در مورد برخی مسائل مالی، منجر به اظهارنظر عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی شده است.

در پست رئیس کل بانک مرکزی نوشته شده است: «در جریان دادگاه روز گذشته متهمان بانک سرمایه، در مورد مکاتبات معاونت نظارت بانک مرکزی با دادسرای جرایم پولی و مالی مطالبی مطرح شد. اینجانب هیچ اطلاعی از مکاتبات حوزه نظارت با دادستانی محترم نداشتم.

دلایل معاونت نظارت در مورد پاسخ‌های ارسالی و پروسه استعلام و پاسخگویی را به دقت بررسی و نظر بانک مرکزی اعلام خواهد شد. این اطمینان را به مردم عزیز می‌دهم که بانک مرکزی در خصوص برخورد با متخلفان و سوءاستفاده کنندگان از منابع و امکانات بانک‌ها، در هر سطح و موقعیتی جدی و مصمم است.»

 

ارسال نظر