کدخبر: ۳۳۱۲

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به موضوع قتل همسر شهردار اسبق پایتخت و بازداشت محمد علی نجفی گفت: نجفی برای حمل سلاح از سال ٩۴ مجوز نداشته است.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایرنا وی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تشریح جزییات بازداشت نجفی اظهارداشت: پلیس آگاهی پس از قتل، برای شناسایی قاتل، دستگیری و مشخص شدن عوامل این حادثه تحقیقات گسترده ای را شروع کرد.

وی ادامه داد: در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که قتل توسط شهردار اسبق تهران انجام شده است چون استنادات، مدارک، قرائن و شواهد حاکی از آن بود.

رحیمی افزود: با اطلاعاتی که از فرزندخوانده، همسایه، راننده و نیز تلفن های وی به دست آوردیم چیزی که نگرانمان می کرد این بود که وی پس از ارتکاب به قتل به خود صدمه بزند.

فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ افزود: هفت یا هشت نقطه ای که احتمال می‌دادیم وی در آنجا باشد از جمله قم و ویلای وی شناسایی و تیم‌های مختلف به آنجا اعزام و کارهای پلیسی آغاز شد که حدود ساعت ۱۹ دیروز یکی از این تیم‌ها وی را در خیابان وحدت اسلامی در حالتی که برای تسلیم شدن مردد بود دیدند و بلافاصله همکاران ما وی را سوار و به داخل آگاهی منتقل کردند.

به گزارش ایرنا قتل میترا استاد همسر دوم نجفی در منزلش واقع در سعادت آباد تهران ظهر دیروز رسانه ای شد.

 

ارسال نظر