کدخبر: ۳۳۳۶

 با تشنج زیادی که در ورزشگاه فولاد ایجاد شد، ابتدا عنوان شد که فینال جام حذفی لغو شده است سپس بازی برگزار شد.

دیدار فینال جام حذفی باشگاه‌های ایران قرار بود از ساعت ۲۱ امشب (یکشنبه) آغاز شود که به دلیل ضعف در برگزاری و اختصاص نیافتن جایگاه به هواداران داماش گیلان، لغو شد.

حدود ۵۰۰ تماشاگر داماش از رشت خود را به اهواز رساندند و با وجود داشتن بلیت، اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا نکردند، چراکه ۳۰ هزار صندلی ورزشگاه «فولاد» شهر اهواز را هواداران پرسپولیس به تسخیر خود درآورده بودند.

تیم داماش در اعتراض به نبود جا برای هوادارانش اعلام کرد که در این بازی شرکت نخواهد کرد، در نهایت پس از دو ساعت و 20 دقیقه تأخیر و با دخالت وزارت ورزش و جوانان، دیدار داماش گیلانیان - پرسپولیس آغاز شد.

بازیکانان دو تیم داماش گیلانیان و پرسپولیس از ساعت 23 در زمین حاضر شدند تا برگزارکننده دیدار فینال جام حذفی باشند.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از  ایسنا، دیدار فینال جام حذفی فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلانیان قرار بود ساعت ۲۱ در ورزشگاه فولاد برگزار شود که در ادامه به ساعت 22:30 موکول شد اما پس از این که هواداران داماش پشت در ماندند و نتوانستند در سکوهای ورزشگاه حضور پیدا کنند، مسؤولان این تیم تهدید کردند که در صورت ادامه این وضعیت حاضر به بازی در فینال جام حذفی نمی‌شوند.

این تهدید در ادامه جدی شد و موجب شد که سید جلال حسینی و علیرضا بیرانوند به سمت هواداران پرسپولیس بروند و از آن‌ها درخواست کنند که به داماشی‌ها جا بدهند اما هواداران سرخ‌پوش همکاری نکردند تا در نهایت پس از متشنج شدن جو ورزشگاه فولاد، دیدار فینال جام حذفی لغو شود.

در نهایت اما بازی با وساطت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این رقابت پرسپولیس با یک گل داماش را شکست داد و قهرمان جام حذفی شد.

 

 

ارسال نظر