کدخبر: ۳۳۷۲

در قسمت جدید عصر جدید شوخی‌های مختلفی از سوی شرکت‌کنندگان اجرا شد.  هشتمین قسمت از برنامه استعدادیابی «عصرجدید» با حضور شرکت کنندگان مختلف به روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قسمت هشتم مسابقه عصر جدید ۲۰ خرداد ماه روی آنتن شبکه سه رفت.

نخستین اجرای برنامه هشتم طناب‌زنی رنگی و آتشین هوتن شکاری بود. او در فصل مقدماتی با شعار "صبوری می‌کنم" اجرا کرد و امشب با شعار «نبرد با خیر و شر» نمایش خود را روی صحنه آورد.

ابتدا آریا عظیمی نژاد رای خود را مثبت اعلام کرد، اما رای خود را تغییر داد و گفت اشتباه کردم، البته به تلافی قسمت قبل امین حیایی سمت او رفت و روی صندلی عظیمی نژاد نشست و رای او را از طرف خود سفید کرد.

سعید فتحی روشن بعد از پیش‌بینی درست مسابقه فوتبال، در دور مقدماتی اینبار کار متفاوت و هیجان انگیزی را انجام داد.

او با پوشیدن یک حوله حمام وارد صحنه شد و از داوران خواست تا رنگ لباس او را حدس بزنند و او موفق به ذهن‌خوانی درست داوران درباره رنگ لباسش شد و چهار رای مثبت را کسب کرد.

سیدسالار میرکریمی در دور مقدماتی ماجرای خواستگاری‌اش را سوژه استندآپ‌کمدی انتخاب کرد و در این فصل با شرکت‌کننده‌ها و داوران شوخی کرد و با سه رای مثبت همراه شد. حتی در بخشی سکانس معروف نوید محمدزاده در فیلم «متری شش و نیم» را اجرا کرد.

همچنین محسن ضیایی نمایش مهیج و نورانی با لیزرِ را انجام داد و توانست توانایی کار با حلقه را به نمایش لیزر اضافه کند و همه را به وجد آورد.

در نهایت در قسمت هشتم داوران سعید فتحی و محسن ضیایی را به عنوان برگزیده انتخاب کردند و حالا باید منتظر رای مردم باشیم.

گفتنی است؛ در فصل دوم داوران دو اجرا را در هر برنامه انتخاب می‌کنند و انتخاب نهایی به عهده مخاطبان خواهد بود.

 

ارسال نظر