کدخبر: ۳۳۷۳

اصولگرایان مجلس در حال فشار وارد کردن به دولت برای اجرای طرح افزایش حقوق کارمندان به نحو مورد نظر آن‌ها هستند. این در حالی است که دولت پیشتر گفته بود منابع لازم برای این شکل وجود ندارد. اصولگرایان در آستانه انتخابات مانور زیادی بر افزایش حقوق می‌دهند.

در همین راستا حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به تسنیم گفت: چند روز گذشته جلسه‌ای با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره موضوع افزایش حقوق کارمندان داشتیم.

وی با بیان اینکه در این جلسه توافق شد تا جلساتی را در هفته جاری برای حل این مشکل برگزار کنیم، ادامه داد: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه‌ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره اینکه قرار است برای اصلاح روند اجرای قانون در مجلس طرح یا استفساریه‌ای تدوین شود یا خیر؟ عنوان داشت: استفساریه یا طرح نیاز نیست تنها باید با دولت توافق کنیم تا روند اجرا اصلاح شود.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: طبق توافقی که با نوبخت داشتیم قرار بر این شد تا جلسه‌ای را نیز با رئیس سازمان امور استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظرات آن‌ها را درباره اصلاح روند اجرای قانون دریافت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق‌ها نیز حل و فصل شود.

 

ارسال نظر