کدخبر: ۳۵۶۳

یکشنبه شب وقتی نماینده اصفهان در مجلس در مسیر صدا و سیما بوده تا در برنامه افق شرکت کند دو نفر با کلت به او حمله می کنند،  رضا حبیبی راننده ی آقای سالک در این درگیری از ناحیه پا آسیب دیده است ولی سالک جان سالم به در برده است. 

شامگاه یکشنبه خبری در فضای مجازی خبری مبنی براینکه به یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی سوء قصد شده است، منتشر شد.

به گزارش اقتصادنگار حجت الاسلام سالک در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان   این خبر را تایید و بیان کرد که حالش مساعد است امااکنون نمیتواند در این باره توضیح دهد. 

گفتنی است حسینعلی حاجی دلیگانی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت:  احمد سالک کاشانی، نماینده استان اصفهان مورد سوء قصد چهار موتور سوار قرار گرفت و نهایتا راننده وی بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا مجروح شد.

حاجی دلیگانی  تصریح کرد: احمد سالک کاشانی بعد از ظهر امروز برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی در تهران عازم شبکه افق بود که با هجوم ۲ موتور سوار به خودرو خود مواجه شد.

وی افزود: در پی این درگیری راننده وی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اکنون در بیمارستان امام خمینی تهران تحت مداوا قرار گرفته است.

طبق گزارش اورژانس تهران؛ این حادثه ساعت ۲۰:۳۹ یکشنبه در اثر حمله چهار تن افراد ناشناس به خودرو احمد سالک کاشانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس با کلت کمری رخ داده است.

این گزارش می‌افزاید: رضا حبیبی، راننده خودرو نماینده اصفهان و ۴۸ ساله در محل فمور سمت راست پا در این درگیری مضروب شده است.

 

ارسال نظر