کدخبر: ۳۶۰۹

امروز آخرین جلسه دادگاه محمد على نجفى که به اتهام قتل همسرش میترا استاد در بازداشت است برگزار شد. اقتصادنگار از میان گزارش تصویرى رسانه‌هاى مختلف، پنج عکس را برگزیده و براى مخاطبان انتشار مى‌دهد. 

عکس اول را فرزاد خابوشانى عکاس ایسنا گرفته و محمد على نجفى را در جایگاه اتهام نشان مى‌دهد در حالى که در نمایشگر بزرگ روبروى او تصویر او در حال بازسانى صحنه قتل در حال پخش است.

عکس دوم اثر حمید توکلى عکاس فارس است که نمایى بسته از دختر محمد على نجفى را نشان مى‌دهد که به صندلى پدرش رفته و مهربانانه به او نگاه مى‌کند. 

عکس سوم را سعید سجادى از باشگاه خبرنگاران جوان گرفته، دوربین او سوى رئیس دادگاه چرخیده که در حال ورق زدن پرونده است، پرونده‌اى سبز رنگ که رویش نوشته شده متهم: محمد على نجفى، اتهام: قتل عمدى زن مسلمان. 
عکس چهارم را على شیربند از میزان گرفته، تصویر محمد على نجفى را در اتاق انتظار پیش از ورود به سالن اصلى دادگاهش نشان مى‌دهد، نجفى کنار یک دستگاه پرینتر نشسته، دست‌هایش را به سینه‌اش گره زده و در حال فکر کردن است.

عکس پنجم هم از همین خبرگزارى اما از فاطمه هاشمى است. تصویر قابى بسته از دست فردى است که به نظر مى‌رسد کارشناس اسلحه است. تکه‌هاى گلوله کف دست او دیده مى‌شود. 

 

ارسال نظر