کدخبر: ۳۶۵۴

بعد از اینکه عنوان شد محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در مورد سریال گاندو به رهبر انقلاب نامه نوشته و رهبری نیز پاسخ این نامه را با تاکید بر اینکه ایشان «مطلقا راضی نیستند که به ظریف کمترین اهانتی بشود.» داده اند حالا ظریف به خانه ملت گفته که با انتقاد مشکلی ندارد ولی تخریب و توهین فرق دارند. 
وزیر امور خارجه می‌گوید: در برابر انتقادات دل‌نازک نشده ام ولی انتقاد با تخریب، توهین و افترا فرق بسیار دارد.
 

محمدجواد ظریف  درباره محتوای پاسخ مقام معظم رهبری به نامه خود در خصوص سریال گاندو گفت: رهبری همیشه به من محبت داشتند و من وامدار محبت ایشان هستم؛ این محبت همچنان ادامه دارد و اگر محبت‌های ایشان نبود، برخی اتفاقاتی که در بعضی جاها می‌افتد، امکان تحمل را از بین می‌برد.

وزیر امور خارجه در پاسخ به این سوال که آیا در برابر انتقادات دل‌نازک شدید، گفت: خیر، اصلا دل‌نازک نشده ام؛ اتفاقا در برابر انتقادات بسیار شکیبا هستم و هیچ مشکلی با انتقاد ندارم.

ظریف تاکید کرد: انتقاد با تخریب، توهین و افترا فرق بسیار دارد و امیدوارم این بلیه از جامعه ما برداشته شود و به دنبال توهین و تخریب شخصیت افراد نباشیم.

در روزهای اخیر رسانه‌ها گزارش دادند؛ محمدجواد ظریف به دنبال پخش سریال «گاندو» در نامه‌ای به رهبر انقلاب از توهین‌ ، تهمت‌ و تخریب ها در این سریال گلایه کرده است، سخنگوی وزارت امور خارجه نیز دیروز این موضوع را تایید کرد./

 

ارسال نظر