کدخبر: ۳۷۳۱

بالاخره مسعود استاد برادر میترا استاد با انتشار پستی در اینستاگرام خبر داد که خانواده ی آن ها از قصاص محمد علی نجفی گذشت کرده اند؛ گفتنی است که البته حکم قصاص نجفی هنوز قطعی نشده بود و فعلا در مدت 20 روزه برای درخواست تجدید نظر قرار داشت. 

به گزارش اقتصادنگار برادر همسر مقتول محمد علی نجفی بامداد امروز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آقای محمدعلی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله‌ای با خون آن بزرگوار نکردیم».

در ادامه ی این پست اینستاگرامی آمده است: «به واسطه پادرمیانی بزرگان و  کرمانشاه و کشور و همچنین وکلای عزیزمان آقای مسعود افرازه و  محمود حاجلویی، پدرم ، مادرم و مهیارمان ، آقای محمد علی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله ای با خون آن بزرگوار نکردیم و امیدواریم آقای محمد علی نجفی در این چند صباح باقیمانده به دور از سیاست به تزکیه نفس بپردازد . اجر همه خیر خواهان و هدایت همه بدخواهان به راه راست را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم». 

8 مرداد ماه سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرده بود که دادگاه بدوی حکم آقای محمد علی نجفی را به اتهام قتل عمد خانم میترا استاد قصاص اعلام کرده است. وکیل آقای نجفی گفته بود به این حکم اعتراض می کنند. 

 

ارسال نظر