کدخبر: ۳۷۷۷

پروازهای داخلی یک ایرلاین به فرودگاه امام می‌رود

 حداقل پروازهای یک ایرلاین که تاکنون در فرودگاه مهرآباد انجام می‌شده، به فرودگاه امام منتقل خواهد شد. نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس دلیل این تصمیم را کم بودن پروازهای خارجی فرودگاه امام و وجود زمینه برای انجام پروازهای مهرآباد از این محل اعلام کرده است.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از خانه ملت نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئولان سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه ها باید در جهت انتقال تدریجی پروازهای داخلی از مهرآباد به فرودگاه امام (ره) حرکت کنند.

سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به انتقال بخشی از پروازهای داخلی به فرودگاه امام خمینی(ره)، گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، با افتتاح ترمینال سلام فرودگاه امام(ره)، بخشی از پروازهای خارجی ترمینال یک به ترمینال سلام و بخشی از پروازهای داخلی از فرودگاه مهرآباد به ترمینال یک فرودگاه امام(ره) منتقل شد.

 

سیداحسن علوی

انتقال پروازهای داخلی یک ایرلاین به فرودگاه امام خمینی(ره)

 

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار است که تنها یک ایرلاین، پروازهای داخلی خود را به فرودگاه امام خمینی(ره) ببرد که این مسئله قدم مثبتی محسوب می شود.

 

میزان پروازهای خارجی در فرودگاه امام(ره) پایین است؛ با انتقال پروازهای داخلی فرودگاه تقویت می شود

 

در شرایط کنونی میزان پروازهای خارجی از پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی(ره) بسیار کمتر است، از این رو می توان از این وضعیت برای تقویت پروازهای داخلی در این فرودگاه استفاده کرد

وی گفت: در شرایط کنونی میزان پروازهای خارجی از پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی(ره) بسیار کمتر است، از این رو می توان از این وضعیت برای تقویت پروازهای داخلی در این فرودگاه استفاده کرد.

 

انتقال بخشی از پروازهای داخلی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام(ره) اقدام مثبتی است

 

علوی تصریح کرد: به نظر من انتقال بخشی از پروازهای داخلی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام(ره) اقدام مثبتی است، زیرا فرودگاه امام خمینی(ره) از نظر ارائه خدمات به مسافران و گنجایش مسافر بسیار بهتر از مهرآباد است، از طرف دیگر در شرایط کنونی فرودگاه مهرآباد با توسعه پایتخت در داخل شهر قرار گرفته و این مسئله موجب نارضایتی مردم مناطق غرب و جنوب غرب تهران شده است.

 

کمبود ناوگان حمل و نقل عمومی یکی از دغدغه های اصلی مسافران پروازهای داخلی فرودگاه امام(ره)

 

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در شرایط کنونی یک از دغدغه ها و مشکلان مسافران، کمبود ناوگان حمل و نقل عمومی برای انتقال مسافران از تهران به فرودگاه امام خمینی(ره) است که قطعا مسئولان باید در این عرصه برنامه ریزی کلان و دقیقی را صورت دهند.

 

پروازهای داخلی از مهرآباد به فرودگاه امام(ره) به تدریج منتقل شود

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من مسئولان سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه ها باید در جهت انتقال تدریجی پروازهای داخلی از مهرآباد به فرودگاه امام(ره) حرکت کنند تا بخشی قابل قبولی از پروازها در این فرودگاه انجام شود./

 

ارسال نظر