کدخبر: ۳۸۳۴

سازمان برنامه و بودجه 15 آذر بدون فوت وقت لایحه پیشنهادی بودجه را به نمایندگان ارائه خواهد کرد که آن‌ها فراغت بیشتری برای بررسی داشته باشند. این را محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در هشتمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه 99 اعلام کرده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در هشتمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه۹۹ کل کشور با اشاره به ماده ۱۸۲ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس درباره بودجه شرکت‌های دولتی گفت: سازمان برنامه و بودجه کشور اطلاعات مربوط را قبل از تقدیم لایحه بودجه، در اختیار مجلس می‌گذارد.

به گزارش اقتصادنگار از ایرنا «محمدباقر نوبخت»، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در هشتمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه۹۹ کل کشور با اشاره به ماده ۱۸۲ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس درباره بودجه شرکت‌های دولتی گفت: سازمان برنامه و بودجه کشور اطلاعات مربوط را قبل از تقدیم لایحه بودجه، در اختیار مجلس می‌گذارد تا نمایندگان محترم با زمان و فراغت بیشتری، بررسی‌های خود را انجام دهند و مجلس و دیوان محاسبات یک ماه فرصت خواهد داشت تا بودجه شرکت‌های دولتی را بررسی کند.

نوبخت تصریح کرد: در هر صورت، ما لایحه بودجه ۱۳۹۹ کل کشور را در موعد مقرر قانونی یعنی پانزدهم آذر امسال تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهیم کرد.

 

 

ارسال نظر