شناسه خبر: 20466

در راستای مسوولیت اجتماعی فولاد هرمزگان صورت گرفت:

تامین نیازمندی‌های زلزله زدگان هرمزگان

اقتصادنگار-فولاد هرمزگان همواره در راستای مسوولیت اجتماعی گام های موثری برداشته است این شرکت در جدیترین اقدام یاری رسان زلزله زدگان اخیر استان هرمزگان بوده است .

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان   در مراسم  کمک رسانی به زلزله زدگان هرمزگان  بیان اینکه   هزار  تخته چادر و هزار  بسته بهداشتی از سوی فولاد هرمزگان جهت کمک رسانی به زلزله زدگان استان هرمزگان ارائه شده است گفت: با توجه به  اعلام نیاز به چادرهای امدادی در کنار سایر اقلام موردنیاز، شرکت فولاد هرمزگان ظرف ۲۴ ساعت تعداد هزار دستگاه چادر امدادی و 5 هزار پک بهداشتی و غذای گرم موردنیاز خانواده‌های آسیب دیده را تهیه و توزیع کرد.

عطالله معروفخانی، افزود:  مسوولیت اجتماعی جز لاینفک فعالیت های  فولاد هرمزگان است .

تامین سریع نیازمندی‌های مردم

همچنین احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس در این مراسم  گفت: مردم و به‌خصوص آسیب‌دیدگان، انتظار داشتند که نیازهای اولیه اعم از چادر و اقلام خوراکی و ضروری را دریافت کنند  از ابن رو نیازها به سرعت تامین شد.

به گفته وی، همچنین موضوع بازسازی مناطق آسیب‌دیده مطرح است از این رو همه مسوولان و دستگاه‌های مرتبط و نمایندگان مجلس در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی پشت و پناه مردم آسیب دیده باشند. فشار نباید روی یک دستگاه و یا صنعت باد  و هر دو وزارتخانه صمت و نفت در این بخش حضور داشته باشند.

 

ارسال نظر