شناسه خبر: 20711

مدیر فروش داخلی شرکت مطرح کرد

تامین پایدار مواد اولیه صنایع کشور توسط فولاد مبارکه

اقتصاد نگار : با تداوم عرضه‌های تلفیقی فولاد مبارکه در بورس کالا، مواد اولیه صنایع به‌صورت پایدار تامین خواهد شد.

مدیر فروش داخلی شرکت فولاد مبارکه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی و ریخته‌گری (ایران‌متافو) با تاکید بر ضرورت تامین پایدار مواد اولیه صنایع کشور توسط فولاد مبارکه گفت: با توجه به طرح‌های دولت سیزدهم، عرضه تلفیقی و تامین پایدار مواد اولیه صنایع کشور آغاز شده که در این راستا، در ابتدای ماه جاری محصولات فولاد مبارکه در بورس کشور عرضه و مورد استقبال متقاضیان واقع شده است. محمد تاجمیر‌ریاحی با بیان اینکه فولاد مبارکه طی یک سال اخیر افتخارات جدیدی را به دست آورده است، گفت: از تولید تختال‌های API X۸۰ که اخیرا با موفقیت نورد شده تا تولید گریدهای خودرویی جدید امیدواریم بتوانیم این محصولات را به تولید انبوه برسانیم.

وی  با تاکید بر ضرورت تامین پایدار مواد اولیه صنایع کشور توسط فولاد مبارکه افزود: با توجه به طرح‌های دولت سیزدهم، عرضه تلفیقی و تامین پایدار مواد اولیه صنایع کشور آغاز شده که در این راستا، ابتدای ماه جاری محصولات فولاد مبارکه در بورس کشور عرضه و مورد استقبال متقاضیان واقع شده است.

ریاحی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده هم این روند را ادامه دهیم تا مواد اولیه صنایع مختلف کشور به صورت پایدار تامین شود و بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

 

  فروش ۴ میلیون تن در هشت ماه نخست سال‌جاری

مدیر فروش داخلی شرکت فولاد مبارکه همچنین در مورد میزان فروش داخلی این شرکت گفت: برنامه فروش داخلی فولاد مبارکه برای سال جاری حدود ۶/ ۵ میلیون تن است که در ۸ ماهه بیش از ۴ میلیون تن آن محقق شد. وی افزود: امیدواریم کاهش تولید رخ داده در تابستان امسال به دلیل قطعی برق را تا پایان امسال جبران کنیم، به شرط اینکه با کمبود و قطعی گاز در فصل زمستان مواجه نشویم.

ارسال نظر