شناسه خبر: 20713

فولاد هرمزگان درصدد تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع پایین‌ دست است

اقتصاد نگار : با توجه به نیاز صنایع خودروسازی و لوازم خانگی کشور، شرکت فولاد هرمزگان درصدد تأمین مواد اولیه مورد نیاز این صنایع است.

عطاءاله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی(ایران‌متافو)  با بیان این که این شرکت مقدمات اخذ مجوز برای تولید ورق عریض به میزان یک میلیون و 250 هزار تن را دریافت کرده است، افزود : این شرکت مجوز احداث احیای 900 هزارتنی فولاد را اخذ کرده و هم‌اکنون در حال پیگیری و آماده‌سازی قرارداد آن است.

وی با اشاره به تولید یک میلیون و 700 هزار تن فولاد در فولاد هرمزگان تصریح کرد : با توجه به نیاز صنایع خودروسازی و لوازم خانگی کشور، شرکت فولاد هرمزگان درصدد تأمین مواد اولیه مورد نیاز این صنایع است که برای رفع مشکل تولید نیز برای احداث نیروگاه برق برنامه‌ریزی شده است تا با توجه به محدودیت‌های برق در فصل گرما، در منطقه ویژه اقتصادی استان هرمزگان احداث شود.

مدیرعامل فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد: این شرکت در کنار حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها از صنایع پایین‌دست، در حوزه سرمایه‌های انسانی طی ماه‌های اخیر گام‌های مثبتی برداشته که منجر به ارتقای رضایتمندی کارکنان خود شده است؛ همچنین این شرکت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات زیادی در سال جاری انجام داده است.

 

ارسال نظر