شناسه خبر: 20827

موسوی:‌ خودروسازان توانستند افزایش قیمت را به ملت مظلوم ایران تحمیل کنند

اقتصاد نگار : نماینده مردم ملکان در مجلس برای شفاف‌سازی آراء‌ خود در مجلس و اموالش اعلام آمادگی کرد و از هیئت رئیسه مجلس خواست تا طرح شفافیت آراء نمایندگان را تصویب کند.

سید علی موسوی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: متاسفانه خودروسازان توانستند افزایش قیمت را به ملت مظلوم ایران تحمیل کنند. امروز انحصار و مافیا در خودروسازی بیداد می‌کند و حضور مدیران ناکارآمد این صنعت را با مشکل مواجه کرده است.

نماینده مردم ملکان در مجلس خطاب به به وزیر جهاد کشاورزی گفت: خشکسالی موجب متضرر شدن کشاورزان شده است. لطفا حق بیمه کشاورزان را افزایش داده و برای جبران خسارت کشاورزان تدبیری کنید.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد طرح شفافیت آراء نمایندگان گفت: نمایندگان انقلابی مجلس آمادگی دارند شفافیت سازی را به نحو احسنت انجام دهند. ما برای شفاف سازی اموال و آرای خود آمادگی داریم. ملت ایران؛ ما آماده شفاف‌سازی در هر زمینه‌ای هستیم، هر که حسابش پاک است، از محاسبه چه باک است.

 

نمایندگان فراکسیون مناطق محروم در کمیسیون تلفیق عضو شوند

نماینده مردم ملکان در مجلس یازدهم گفت: از همکارانم در فراکسیون مناطق محروم می‌خواهم که برای عضویت در کمیسیون تلفیق کاندیدا شوند تا از حق و حقوق مناطق محروم دفاع کنند. ردیف بودجه مناطق محروم را دولت در اختیار گرفته، ما صدای محرومان هستیم و در مجلس انقلابی اعلام می کنیم که از حق و حقوق مناطق محروم دفاع خواهیم کرد. همچنین از عادلانه کردن حقوق کارکنان حمایت می کنیم تا حق آنها به صورت کامل پرداخت شود.

منبع : ایسنا

 

ارسال نظر