شناسه خبر: 21337

فروش ۶ میلیارد تومانی فرش‌های سازمان اموال تملیکی

اقتصادنگار: مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در حراج حضوری سه روزه این سازمان در تاریخ پنجم دی‌ماه، ۷۳۴ پارتی فرش به ارزش ۶ میلیارد و ۳۳۵ میلیون تومان به فروش رفت.

«سید عبدالمجید اجتهادی» امروز (شنبه) در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حراج حضوری یاد شده یک‌هزار پارتی فرش به حراج گذاشته شد که از این تعداد ۷۳۴ پارتی فرش به فروش رفت.

وی افزود: قیمت کالاهای به‌ فروش رفته در حراج ۷۰ درصد بالاتر از قیمت پایه کارشناسی بود.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه این دوره از حراج با استقبال خوب متقاضیان همراه بود، گفت: پنجم دی ماه حراج به مدت سه روز و به صورت تک فروشی و خرده فروشی انجام شد تا فرش‌ها به خانوارهای مصرف‌کننده واقعی برسد.

وی بیان‌داشت: این حراج حضوری در اموال تملیکی استان تهران واقع در کیلومتر ۱۲ جاده قدیم کرج، بعد از سه راه شهریار، روبه‌روی دپوی ارتش برگزار شد.

اجتهادی همچنین با اشاره به برگزاری نخستین حراج الکترونیکی، افزود: امروز فرایند ثبت نام با بهره‌گیری از سامانه حراج الکترونیک به نشانی www.haraj.tamliki.ir، آغاز و حراج ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

وی گفت: بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج الکترونیک در ۱۱ دی ماه تا ۱۴ دی ماه سال جاری از ساعت ۹ صبح  تا ۱۴ امکان‌پذیر خواهد بود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر