شناسه خبر: 21753

فعالیت کارگزاران برون‌مرزی نانو در ۸ کشور جهان

اقتصادنگار:‌ بخشی از صادرات محصولات نانوی ایران‌ساخت، توسط کارگزاران برون‌مرزی انجام می‌شود. این کارگزاران در حال حاضر در هشت کشور ایتالیا، انگلیس، ترکیه، مالزی، اسپانیا، تایلند، فیلیپین و کنیا فعالیت می‌کنند و بازار بین‌المللی محصولات ایران‌ساخت نانو را توسعه می‌دهند.

کارگزاران برون مرزی در کشورهای مختلف به بازاریابی و شبکه‌سازی فروش محصولات مشغول هستند. 

در این بین ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است به صورت مستمر به تعداد این کارگزاران بیفزاید. کارگزاران صادراتی به‌ عنوان همکاران این ستاد، در دیگر کشورها مشغول فعالیت هستند.

طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با همکاری این کارگزاران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار محصولات نانوفناوری مانند دستگاه الکتروریسی صنعتی در ایتالیا، خدمات کارگزاری و برندینگ خارجی در انگلیس، خدمات کارگزاری و بازاریابی محصولات نانو در ترکیه، محصولات پلیمری در مالزی، همکاری برای برگزاری نشست مشترک در اسپانیا، محصولات بهداشتی نانو در تایلند، تجهیزات تشخیص کرونا در فیلیپین و محصولات پلیمری و بهداشتی در کنیا توسعه یافته است.

صادرات محصولات باکیفیت ایرانی یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری کارگزاران صادراتی دنبال می کند. این اتفاق به شرکت‌های دانش‌بنیان کمک کرده است تا برای محصولات و خدمات خود، مشتریانی در دیگر کشورها بیابند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر