شناسه خبر: 21760

پنجمین شماره فصل‌نامه سرو‌ماندگار به چاپ رسید!

اقتصاد نگار : فصلنامه سرو ماندگار با رویکردی علمی و تجربی در جهت اشاعۀ فرهنگ استفاده از کالاهای با کیفیت ایرانی در صنعت کاتالیست شکل گرفته است.

اکنون نشریۀ سرو ماندگار پس از یک سال فعالیت و انتشار پنج شماره، بعنوان پل ارتباطی بین کارشناسان، متخصصان و مدیران صنایع مصرف کننده کاتالیست و شرکت نفت و گاز سرو شناخته می شود. محمود رضایی، مدیرمسئول نشریه فصلنامه سروماندگار در اینباره گفت: تاکنون در این پنج شماره افتخار حضور و مصاحبه با مدیران و متخصصان متعددی را از صنایع مختلف پتروشیمی، پالایش نفت و فولاد داشته‌ایم. این موضوع سبب می‌شود تا دانش و سطح تعامل متخصصان این حوزه افزایش یافته و با به اشتراک گذاری تجربیات کاتالیستی و فرآیندهای کاتالیستی، زمینه ای را فراهم آوریم تا عمق ارتباطات صنایع مصرف کننده و تولیدکننده کاتالیست افزایش یابد.

اکنون فصلنامه سرو ماندگار توانسته است فرصتی را فراهم آورد تا فعالان حوزه کاتالیست بتوانند دغدغه های خود را نسبت به این محصولات استراتژیک بیان کرده و با اشتراک گذاری تجربیات خود به بومی سازی کامل این صنعت کمک شایان و موثری نمایند.

از آنجا که ما در مجموعه نفت و گاز سرو به کیفیت محتوای تولید شده در فصلنامه اعتقاد راسخی داریم لذا یقینا با گذشت زمان و ادامه روند فعالیت فصلنامه سرو ماندگار، شاهد توسعه و بهبود در این زمینه خواهیم بود. ما امیدواریم تا با در کنار هم قرار گرفتن صاحب نظران، پژوهشگران و متخصصین صنعت کاتالیست بتوانیم بر غنای فصلنامه بیافزاییم.  تمام تلاش ما این است که فاصلۀ بین تولیدکننده و مصرف‌کننده را کم کنیم و این نشریه پلی برای نشر افکار کاتالیست باشد.

 

منبع : شرکت نفت و گاز سرو

 

ارسال نظر