شناسه خبر: 21772

تاخیر بسته های پستی در آمریکا به علت کمبود نیرو

اقتصادنگار: شرکت خدمات پستی آمریکا، فدکس اعلام کرد افزایش تعداد مبتلایان به اُمیکرون سبب کمبود کارکنان و تاخیر در تحویل محموله های هوایی این شرکت شده است.

شرکت خدمات پستی آمریکا، فدکس که یک شرکت چندملیتی است، اعلام کرد افزایش تعداد مبتلایان به اُمیکرون سبب کمبود کارکنان و تاخیر در تحویل محموله های هوایی این شرکت شده است.

این شرکت اعلام کرد: «افزایش شدید تعداد مبتلایان به سویه اُمیکرون کرونا سبب کمبود موقتی تعداد کارکنان در دسترس و کارکنان عملیاتی شده است.»

بنا بر اعلام این شرکت حمل و نقل پستی، طوفان های زمستانی شدید در سراسر آمریکا از جمله در قطب هوایی اصلی این کشور در ممفیس در ایالت تنسی مشکلاتی ایجاد کرده است و فدکس در حال اجرای طرح های اضطراری و ترتیب دادن فعالیت هایی است تا اختلال ها را به حداقل برساند.

شرکت رقیب فدکس، یونایتد پارسل سرویس اعلام کرد اُمیکرون بر خدمات این شرکت تاثیری نداشته و طرح های اضطراری در حال انجام است.

سخنگوی یونایتد پارسل سرویس گفت: «رخدادهای آب و هوایی اخیر در لوئیزوئیل، کنتاکی و فیلادلفیا، پنسیلوانیا، علت برخی از تاخیر در تحویل محموله ها بوده است.»

شرایط وخیم آب و هوایی و شیوع سریع اُمیکرون که منجر به افزایش شدید تعداد مبتلایان شد، سبب شده است تا چندین خطوط هوایی آمریکا پروازهای خود را لغو و خلبان ها و خدمه خود را قرنطینه کنند.

منبع: فارس

ارسال نظر