شناسه خبر: 25891

گردهمایی بزرگان صنعت ساختمان در اجلاس ملی معماری و صنعت ساختمان سازی شمال کشور

اجلاس معماری وصنعت ساختمان با نام ایدیا پارک idea park به همت موسسه کلبه امید ، هلدینگ ساختمانی لومان (luman) از تاریخ چهار تا ششم خرداد ماه جاری، در هتل میزبان بابلسر برگزارخواهد شد.

به گزارش اقتصادنگار ، مهدی روحی دبیر اجلاس ملی معماری و صنعت ساختمان شمال کشور درباره نحوه و اهداف برگزاری اجلاس و نمایشگاه فوق‌الذکر اظهار داشت: این همایش فرصت‌های مطالعاتی و اقتصادی در حوزه مسکن را با حضور اساتید و نخبگان جامعه مهندسی و معماران و برترین هلدینگ‌های ساختمانی دولتی و خصوصی در اختیار مخاطبان می گذارد .

مدیرعامل موسسه کلبه امید تصریح کرد: در این نمایشگاه، شهرداران شهرهای شمالی، برترین هلدینگ های ساختمانی کشور‌، سازندگان صاحب‌نام مسکن بویژه در شمال کشور، اهم از بانک های کشور، هلدینگ های ساختمانی بخش دولتی و خصوصی و تولیدکنندگان عمده حوزه ساختمان، جامعه مهندسی، جامعه انبوه سازان و معماران و سایر مقام‌های ملی و استانی حضور به‌هم می‌رسانند.

 اهم موضوعات مطرح شده در نمایشگاه و اجلاس را عنوان کرد و گفت: بررسی شرایط سرمایه گذاری صنعت ساختمان در شمال کشور، برندینگ و مارکتینگ در صنعت ساختمان، بررسی چالش های صدور پروانه ساختمانی، بلندمرتبه سازی،  آتش نشانی و ایمنی ساختمان های بلندمرتبه، جایگاه  بیمه در صنعت ساختمان، در کنار برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی نیز از اهم موضوعات مورد بررسی و اهداف برگزاری، در اجلاس و نمایشگاه هستند.

 این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان برای سازندگان و جامعه مهندسان و معماران و شخصیت های دولتی این حوزه از اهمیت بسیاری برخوردار است، چراکه شمال کشور در دو دهه گذشته و بویژه در سال‌های اخیر از همه استان‌ها و شهرها، میزبان ساخت ویلا و مسکن و کسب‌وکار و... بوده است و این عرصه، به‌دلیل رشد تقاضا در آینده میدان تاخت و تاز بیشتری را برای ساخت و ساز فراهم کرده است.

ارسال نظر