شناسه خبر: 26131

صعود مس کرمان به لیگ برتر و پیام تبریک مدیرعامل این شرکت به همین مناسبت

پس از صعود غرور آفرین تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر علی رستمی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی این پیروزی را به مردم کرمان، بازیکنان، کادر فنی و خانواده بزرگ شرکت ملی مس تبریک گفت.

به گزارش اقتصادنگار ، صعود به رقابت های لیگ برتر دستاوردی بود که نارنجی پوشان مس کرمان در این دوره از رقابت های فوتبال بدست آوردند ، تیمی که به گفته مدیر عامل در زمان های گذشته و توسط وی و همچنین مهندس اردبیلی و پورابراهیمی پایه گذاری شده بود.

در متن این پیام آمده است: 
  موفقیت تیم فوتبال مس کرمان در صعود به رقابت های لیگ برتر، با همت مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و تمامی عوامل این تیم و حمایت های همه جانبه نمایندگان محترم مردم استان کرمان آقایان دکتر پورابراهیمی و دکتر زاهدی موجب شادی و خرسندی تمامی ارکان شرکت ملی صنایع مس گردید و برگ افتخار جدیدی به عرصه فعالیت های ورزشی این شرکت افزود.
در اواخر دهه 80 همزمان با دوره مدیریت آقای مهندس اردبیلی و حضور اینجانب در شرکت ملی مس با حمایت های مقامات عالی استان به خصوص آقای دکتر پورابراهیمی، تیم فوتبال مس کرمان توانست به جایگاه واقعی خود که همان حضور در بازی های آسیایی بود، دست یابد.
اما، متاسفانه در چند سال گذشته با سوء مدیریت و عدم حمایت و برنامه‌ریزی های لازم این تیم فوتبال ارزنده، جایگاه قهرمانی خود را از دست داده بود.
طی چند ماه گذشته با اتکال به خداوند متعال، سعی و تلاش و با انجام پشتیبانی های لازم و تقویت روحیه همچنین حمایت های مردم ولایتمدار، نجیب و شجاع دیار کریمان این تیم بار دیگر به لیگ برتر راه یافت؛ امیدواریم در ادامه با حضور پرقدرت بار دیگر بتواند در میان تیم های آسیایی، جایگاه واقعی خود را مجددا کسب نماید.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران، این  موفقیت را به مدیریت و مجموعه باشگاه مس کرمان، تمامی هواداران و مردم این استان تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت این تیم در مسیر پیش رو را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

ارسال نظر