شناسه خبر: 26270

فراخوان جذب سرمایه‌ برای شرکت‌های متقاضی تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال

شرکت‌های متقاضی سرمایه به روش تامین مالی جمعی ویژه طرح‌های صادراتی می‌توانند با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به سرمایه‌گذاران دسترسی یابند.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، «فراخوان ثبت‌نام شرکت‌های متقاضی سرمایه به روش تامین مالی جمعی ویژه طرح‌های صادراتی» که کاری مشترک میان صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و همچنین خانه‌های نوآوری و صادرات فناوری ایران‌ساخت (IHIT) است، فرصتی را برای شرکت‌های متقاضی فراهم کرده است تا طرح‌های خود را عملیاتی کنند.

هدف این برنامه، شناسایی و بررسی طرح‌ها و شرکت‌های این حوزه برای تامین مالی جمعی از طریق صدور گواهی شراکت برای سرمایه‌گذاران است که با مجوز رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار و نظارت مالی یکی از شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری همراه است.

در این برنامه شرکت‌های متقاضی سرمایه این امکان را دارند تا مطابق دستورالعمل ابلاغی در خصوص تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ)، تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال، از عموم مردم سرمایه جذب کنند. همچنین امکان بهره‌مندی از مزایای صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و همچنین مزایای خانه‌های نوآوری ایران نیز برای آنها فراهم می‌شود.

متقاضیان تامین مالی جمعی در این برنامه امکان آن را خواهند داشت که به طیف گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران فعال سکوی کارن کراد معرفی شده و از ایشان جذب سرمایه کنند. علاقه‌مندان به مشارکت در این طرح تا ۷ تیرماه سال ۱۴۰۱ فرصت دارند ثبت‌نام کنند.

ارسال نظر