شناسه خبر: 28645

آغاز فصل جدید فعالیت شورای آهن و فولاد ایران با اتحاد تشکل‌های تخصصی

در یک همکاری مشترک میان تشکل‌های صنفی-تخصصی زنجیره آهن و فولاد، شامل انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، انجمن سنگ آهن ایران و انجمن نوردکاران فولادی ایران، شورای آهن و فولاد ایران فصل جدید فعالیت شورای زنجیره آهن و فولاد ایران آغاز شد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، طبق اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، (یکشنبه ۱۳ شهریور) انجمن مذکور با برگزاری نشستی در محل انجمن با حضور روسا و دبیران تشکل‌های صنفی-تخصصی زنجیره آهن و فولاد، شامل انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، انجمن سنگ آهن ایران و انجمن نوردکاران فولادی ایران، شورای آهن و فولاد ایران فصل جدید فعالیت خود را آغاز کرد.

 شورای آهن و فولاد ایران، یک شورای مشورتی است که هماهنگی میان زنجیره آهن و فولاد را برعهده دارد تا از این طریق صدای واحدی از این زنجیره در مسائل مختلف مربوط به سیاست‌گذاری و تنظیم بازار شنیده شود؛ بنا بر وعده مسئولان دولتی، این شورا یکی از مولفه‌های اصلی سیاست‌گذاری در زنجیره آهن و فولاد خواهد بود.

گفتنی است جلسات مقدماتی این شورا در سنوات گذشته میان انجمن‌ تولیدکنندگان فولاد ایران و انجمن سنگ آهن ایران برگزار شده بود که در نشست امروز، انجمن نوردکاران فولادی ایران نیز به جمع اعضای این شورا اضافه شد و شورای آهن و فولاد ایران وارد فصل جدیدی از فعالیت خود شد.

 

ارسال نظر