شناسه خبر: 30976

ضرورت هم‌راستا کردن بودجه با رویکرد جدید توسعه‌ای سازمان بنادر

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: هر گونه آینده‌نگاری و تصمیم اجرایی باید براساس آینده‌نگری و نظارت درست و دقیق بر آن صورت گیرد؛ چراکه نمی‌شود در خلا تصمیم گرفت و در خلا حرکت کرد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا،  علی‌اکبر صفایی با بیان اینکه در بخش توسعه تجهیزات بندری و دریایی و همچنین توسعه زیربناها و روبناهای بندری در این مدت اقدمات بسیار خوبی انجام شده است، افزود: یکی از راهبردهای مهم در سازمان، هم‌راستا کردن بودجه با رویکرد جدید توسعه‌ای است. بودجه سرمایه‌ای و توسعه‌ای در سازمان بنادر باید در مسیر ارتقای خدمات بندری و دریایی و همچنین خدمت به مردم قرار بگیرد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بخش دیگری از سخنانش با مهم و حائز اهمیت خواندن سلامت اداری و نظارت مستمر بر گلوگاه های شناخته شده فساد، به عنوان رکن اصلی انجام وظایف محوله، تاکید کرد: هرگز اجازه ندهید و فضا و بستری ایجاد نکنید که یک نفر بخواهد و بتواند با آبروی یک مجموعه بزرگ بازی کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین بر جلوگیری از انحرافات قانونی و شناسایی موضوعات و دستورالعمل های قانونی به عنوان ملاک عملکرد مدیران سازمان تاکید کرد.

صفایی از احتجاب در آمدن، در دسترس بودن و وقت گذاشتن برای خدمت به مردم را مهم‌ترین فاکتورهای سنجش عملکرد مدیران برشمرد.

به گزاش سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه فرصت‌های خدمت به مردم مثل ابر بهاری در حال گذر است، خاطرنشان کرد: باید از فرصت‌های ایجادشده برای ارائه خدمات مناسب به مردم استفاده مطلوب کنیم و پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

 

ارسال نظر