شناسه خبر: 33778

۴۵ هزار محصول سایپا راهی روسیه و بلاروس می‌شوند

مدیرعامل گروه خودروساز سایپا در نامه‌ای به سازمان بورس، موضوع صادرات محصولات این گروه خودروسازی را روشنگری کرده و از عقد قرارداد صادرات سه خودروی خود به بازارهای روسیه و بلاروس به میزان ۴۵ هزار دستگاه و طی سه سال خبر داده است.

 

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، محمد علی تیموری - مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا- در نامه‌ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، از موضوع صادرات محصولات گروه خودروسازی سایپا به دو کشور روسیه و بلاروس خبر داد.

در این نامه آمده است:

"بازگشت به نامه شماره ۱۰۱۵۸۳۷  تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ در خصوص اخبار منتشره در رسانه‌ها مبنی بر صادرات محصولات این شرکت به روسیه به استحضار می‌رساند:

با عنایت به تحولات اخیر کشور روسیه و کمبود عرضه خودرو در آن کشور، قرارداد صادرات خودروهای شاهین، کوئیک و ساینا در بازارهای روسیه و بلاروس به میزان ۴۵ هزار دستگاه و طی سه سال منعقد شده است؛ لذا از آنجا که برخی اقدامات از جمله اخذ مجوزات مربوطه اضافه کردن آپشن‌های خاص متناسب با شرایط اقلیمی و سلایق بازار، روسیه تجهیز شبکه خدمات پس از فروش، ایجاد زیرساخت‌های لازم و... زمان‌بر بوده، در صورت رفع موانع پیش رو و صادرات محصولات به کشور روسیه، مراتب در گزارش فعالیت ماهانه به اطلاع عموم خواهد رسید."

۴۸۵ هزار محصول سایپا راهی روسیه و بلاروس می‌شوند

 

 

ارسال نظر