شناسه خبر: 34102

پرتیراژهای خودروسازان در بازار امروز چند؟

بر اساس آنچه که مقرر شده مرجع قیمت معاملات خودرو در بازار، قیمت اعلامی توسط اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران باشد، قیمت امروز (شنبه ٢٣ اردیبهشت ماه) پرتیراژهای خودروسازان خودرو اعلام شده است.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، چهارشنبه هفته گذشته بود که سازمان حمایت در نامه‌ای به سایت‌های اینترنتی معاملات خودرو، دستور داد به منظور ساماندهی بازار خودرو تا اطلاع ثانوی از درج قیمت‌ خودروها اعم از صفر و کارکرده در سایت‌های خود، خوددداری کنند؛ ضمن اینکه قیمت‌های فروش نباید، از سقف قیمت اعلامی توسط اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تجاوز کند.

فروش برای خودروهایی هم که قیمت توسط اتحادیه بارگذاری نشده، بایستی به صورت توافقی و بدون درج در آگهی فروش باشد.

هر چند که پس از این ابلاغیه، سرپرست معاونت بازرسی سازمان حمایت اعلام کرد که درج قیمت خودرو در سایت‌ها ممنوع نشده، بلکه تنها شیوه درج قیمت خودروها در سایت‌های اینترنتی معاملات خودرو تغییر کرده است؛ اما در حقیقت طبق  دستورالعمل صادره توسط سازمان حمایت، سایت‌ها از درج قیمت منع شده و شیوه جدید نیز همین منبع بودن قیمت‌های اتحادیه به‌ عنوان قیمت معاملاتی برای خرید و فروش در بازار آزاد است.

قیمت انواع خودروها در بازار ٢٣ اردیبهشت ماه

بر همین اساس، اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، قیمت امروز (شنبه) محصولات پر تقاضای خودروسازان را به شرح زیر اعلام کرده است:

پرتیراژهای خودروسازان در بازار امروز چند؟

ارسال نظر