شناسه خبر: 35216

منتظر نرخ‌گذاری بلیت پروازهای اربعین هستیم

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره نرخ بلیت پروازهای اربعین گفت: همچنان منتظر نرخ‌گذاری از سمت مراجع بالاتر هستیم و خود را مکلف به اجرای مصوبات مقام عالی وزارت و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری می‌دانیم تا حداکثر تسهیلات را ایجاد کنیم.

به گزارش اقتصادنگار ، حسام قربانعلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اولین جلسه ستاد اربعین در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد، افزود: در این جلسه تمامی معاونت‌ها و مدیران در این عملیات مکلف شدند که به بهترین وجه در جهت آمادگی‌های زیرساختی، تعمیراتی و عملیاتی اقدام کنند تا عملیات ویژه اربعین امسال از تاریخ چهارم تا بیستم شهریور ماه انجام شود و بهترین خدمت را به زائران ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه اربعین روز پانزدهم شهریور ماه است، خاطرنشان کرد: ما برنامه‌ریزی کردیم که برای انتقال زوار و همچنین موکب‌داران خدمات ویژه‌ای از تاریخ شنبه ۴ شهریور ماه و ۱۱ روز قبل از روز اربعین آماده‌سازی کنیم و این عملیات ویژه تا پنج روز بعد از روز اربعین نیز ادامه خواهد داشت. امیدواریم که با تجربه سال‌های گذشته بتوانیم حداکثر صندلی موجود و در توان ناوگان را به خدمت بگیریم و حداکثر خدمات‌رسانی را برای انتقال زوار در این ایام انجام دهیم.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره نرخ بلیت پروازهای اربعین توضیح داد: همچنان منتظر نرخ‌گذاری از سمت مراجع بالاتر هستیم و خود را مکلف به اجرای مصوبات مقام عالی وزارت و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری می‌دانیم تا حداکثر تسهیلات را ایجاد کنیم که هم در این راه تسهیل‌گری کرده باشیم و هم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در این حرکت و تاریخ ویژه مشارکت و خدمت‌گزاری داشته باشد.

قربانعلی درباره روز عرفه و عید سعید قربان نیز بیان کرد: با توجه به درخواست‌های متعدد زوار برای شرکت در دعای ویژه عرفه، دو پرواز فوق‌العاده غیر از پروازهای برنامه‌ای نیز در روزهای هفتم و هشتم تیرماه به مقصد مشهد مقدس برنامه‌ریزی شده است و در این ایام از ظرفیت ناوگان استفاده شده و پروازهای متعددی تا روزانه بیش از دو پرواز مابین عملیات حج برای برقراری پروازهای عتبات به مقصد شهر نجف اشرف انجام خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدمتگزاران صدیقی برای ملت عزیزمان باشیم.

 

ارسال نظر