شناسه خبر: 35761

ترمز صعود بورس کشیده شد

درحالی که روند حرکت شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات صعودی بود و تا دو میلیون و ۲۶ هزار واحد صعود کرد، در ساعات پایانی از سرعت این صعود کاسته شد و در رقم دو میلیون و ۱۶ هزار واحد ایستاد.

به گزارش اقتصاد نگار به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱۶ هزار و ۶۶۱ واحد دوباره وارد کانال دو میلیون واحد شد و در رقم دو میلیون و ۱۶ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با صعودی ۹۳۵۷ واحدی در رقم ۷۱۲ هزار و ۵۳۹ واحد ایستاد. در این بازار ۴۶۳ هزار معامله به ارزش ۵۵ هزار و ۳۱۸ میلیارد ریال انجام شد. از میان ۱۱۳ نماد مثبت بورسی، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

بازگشت فرابورس به کانال ۲۶ هزار واحد

شاخص کل فرابورس نیز با ۲۶۹ واحد افزایش به کانال ۲۶ هزار واحد بازگشت و در رقم ۲۶ هزار و ۶۵۶ واحد ایستاد. در این بازار ۳۳۸ هزار معامله به ارزش ۵۱ هزار و ۱۳۷ میلیارد ریال انجام شد. از میان ۹۸ نماد مثبت فرابورسی، ایران خودرو دیزل، فولاد هرمزگان جنوب و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

ارسال نظر