کدخبر: ۱۰۳۷۵

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از لغو پروازهای خود به نیویورک تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا خبر داد.

به گزارش اقتصاد نگار، ترکیش ایرلاینز به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور ترکیه چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا تمامی پروازهای بین‌المللی مسافری خود به جز ۵ مقصد نیویورک، واشنگتن، مسکو، هنگ‌کنگ و آدیس آبابای اتیوپی را از تاریخ ۲۷ مارس سال جاری میلادی لغو و متوقف خواهد کرد.

حالا بر اساس تازه ترین خبری که در وبسایت simpleflying آمده است، بلال اکسی، مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیمایی ترکیه با انتشار پیامی در توییتر از لغو و تعلیق پروازهای این ایرلاین به شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکا که هم اکنون به شدت درگیر ویروس خطرناک و مرگبار کرونا شده است، خبر داده است.

ایلکر آیسی، مدیرعامل ترکیش ایرلاینز، پیشتر در اظهاراتی خاطرنشان کرده بود: این ایرلاین تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا در مناطق گسترده ای از جهان قادر به استفاده از بالغ بر ۸۵ درصد از ظرفیت ناوگان هوایی و خطوط پروازی خود نخواهد بود و هم اکنون خیل عظیمی از هواپیماهای آن در فرودگاه و مقر اصلی این ایرلاین زمین‌گیر شده‌اند.

انتهای پیام 

 

ارسال نظر