کدخبر: ۱۲۰۵۸

اداره اطلاعات انرژی آمریکا گزارش داد تولید نفت خام در ۷ حوزه بزرگ شیل این کشور ۱۹۷ هزار بشکه در روز در ماه آینده کاهش می یابد که تا به حال بی سابقه بوده است.


به گزارش اقتصاد نگار؛ به نقل از اویل پرایس، اداره اطلاعات انرژی آمریکا گزارش داد تولید نفت خام در 7 حوزه بزرگ شیل این کشور 197 هزار بشکه در روز در ماه آینده کاهش می یابد که تا به حال بی سابقه بوده است.

 طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی انتظار می رود تولید در 7 حوزه حاصلخیز نفتی در آمریکا تا 7.822 میلیون بشکه در روز پایین بیاید که کمتر از 8.019 میلیون بشکه تولید شده در ماه جاری است. این مقدار کاهش تولید در یک ماه بی سابقه بوده است.

 بیشترین کاهش تولید نفت خام و میعانات گازی در حوزه پرمین خواهد بود که انتظار می رود برابر با  87 هزار بشکه در روز باشد و به 4.290 میلیون بشکه در روز برسد. پیش ‌بینی می‌شود تولید در ایگل فورد، دومین حوزه نفتی بزرگ آمریکا 36 هزار بشکه در روز در ماه ژوئن کاهش یابد و به 1.174 میلیون بشکه در روز برسد.

در لیستی که اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرده تولید در تمام هفت حوزه بزرگ نفتی آمریکا کاهش می‌یابد.

انتظار می رود تولید گاز هم کاهش چشمگیری داشته باشد. این اداره پیش بینی می کند تولید گاز آمریکا 779 میلیون فوت مکعب در روز پایین بیاید. طبق گزارش این اداره، آنادارکو بیشترین کاهش تولید را برابر با 244 میلیون فوت مکعب در روز تجربه می کند و تولید آن تنها 6486 میلیون خواهد بود. بزرگترین کاهش تولید بعدی در حوزه پرمین اتفاق می‌افتد که برابر با 210 میلیون فوت مکعب در روز است.

 کاهش تولیدهایی که برای این ماه و ماه آینده پیش بینی شده چندان تعجب آور نیست. تولیدکنندگان نفت در سراسر جهان تولید خود را در نتیجه سقوط قیمت نفت و کمبود منابع ذخیره سازی این محصول پایین آورده‌اند.

 انتهای پیام/

 

ارسال نظر