کدخبر: ۱۲۷۳۳

به گزارش اقتصاد نگار؛ حجت الاسلام جواد نیک بین روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه در کاشمر افزود: اصحاب رسانه این منطقه باید حقایق را به درستی نشان دهند زیرا خبرنگاران تصمیم ساز هستند و به عنوان زنجیره ارتباطی درخواست‎های مردم را به مسوولان انتقال می‎دهند.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران را نباید محدود کرد ادامه داد: برای دفاع از حقوق خبرنگاران تشکل‎های آنان باید تقویت شود. 

منتخب مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس یازدهم با قدردانی از تلاش‎های نمایندگان قبلی این منطقه گفت: ترشیز باید جایگاهی بهتر از این داشته باشد و در این مسیر نیازمند همراهی تمامی نمایندگان قبلی هستم.

وی افزود: کاشمر از وجود پروژه‎های نیمه تمام رنج می‎برد، کارخانه فولاد از سال‌ها قبل نیمه کاره مانده و کارخانه کاشی تنها با ۲۰ درصد و کارخانه روغن فرآیند با ۱۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‎کند.

حجت الاسلام نیک بین ادامه داد: گرچه تاکنون چندین بار قوانین انتخابات در کشور بازنگری شده اما حتی یکبار هم قانون تعزیرات که جزو قوانین مهم محسوب می‎شود مورد بازنگری قرار نگرفته است.

وی گفت: آنقدر به حاشیه‎ها پرداخته‎ایم که از اصول غافل شده‎ایم لذا  به نظرم در مجلس یازدهم نباید هیچ قانونی به تصویب برسد و به جای آن باید به تصحیح قوانین قبلی بپردازیم.

نماینده منتخب مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون قوانین بسیاری به تصویب رسیده که بسیاری از آنها مزاحم بوده و باید کنار گذاشته شود، این قوانین بسیاری از تولیدکنندگان و سرمایه‎گذاران را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

وی ادامه داد: برای بهتر کار کردن مدیران، مجلس یازدهم باید به دنبال کارا کردن قوانین باشد در صورتیکه اکنون قوانین بسیار زیاد  است.

حجت الاسلام نیک بین گفت: اگر دنبال اصلاح نباشیم و قوانین مزاحم را اصلاح نکنیم تلاش‎ها فایده‎ای نخواهد داشت. 

حوزه انتخابیه ترشیز شامل شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد واقع است.

 

ارسال نظر