کدخبر: ۱۳۴۹۸

رئیس‌جمهور نقش استان هرمزگان را مهم و راهبردی دانست و گفت: جاسک به‌زودی به یک بندر بسیار مهم صادراتی نفت ما تبدیل می‌شود و جایگاه این استان روزبه‌روز رفیع‌تر و مهم‌تر خواهد شد

به گزارش اقتصادنگار و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی، ضمن دستور آغاز بهره‌برداری رسمی از ۱۸ پروژه ملی در حوزه آب و برق در استان هرمزگان، گفت: با وجود همه تحریم‌ها و فشارهای دشمنان، هم‌اکنون حدود ۹۰ درصد امور طراحی و اجرای پروژه‌های مهم صنعت پیچیده برق به‌وسیله متخصصان توانمند ایرانی انجام می‌شود که باید به‌سمت خودکفایی کامل در این صنعت پیش برویم.

رئیس‌جمهور با اشاره به نقش مهم و راهبردی استان هرمزگان در کشور و از همه مهم‌تر مردم بسیار خوب، وفادار و مرزدار این استان، افزود: جاسک به‌زودی به یک بندر بسیار مهم صادراتی نفت ما تبدیل می‌شود و جایگاه این استان روزبه‌روز رفیع‌تر و مهم‌تر خواهد شد.

وی با قدردانی از همه کسانی که در عرصه خودکفایی کشور می‌کوشند، تصریح کرد: امروز با تلاش این عزیزان در بخش‌های مختلف  کشور از جمله در بخش‌های تصفیه آب و رساندن آب به روستاها، بخش فاضلاب، نیروگاه‌ها و آب شیرین‌کن‌ها، کار عظیم و بزرگی انجام گرفته است.

به گزارش شانا، رئیس‌جمهوری در چهاردهمین هفته از افتتاح طرح‌های مهم ملی در حوزه‌های مختلف با شعار «تدبیر و امید برای جهش تولید» دستور آغاز بهره‌برداری رسمی از ۱۸ پروژه ملی در حوزه آب و برق در استان هرمزگان با سرمایه‌گذاری ۲هزار و ۶۶۷ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی برای ۵ هزار نفر را صادر کرد. /ایلنا

 

ارسال نظر