کدخبر: ۱۴۷۰۱

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

محمدرضا میرتاج‌الدینی گفت: در صورت تصویب طرح تامین کالاهای اساسی، حساب یارانه‌ای ۶۰ میلیون نفر هر ۳ یا ۴ ماه شارژ خواهد شد.

به گزارش اقتصاد نگار میرتاج‌الدینی نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره طرح جدید مجلس گفت:در صورت تصویب طرح تامین کالا‌های اساسی، حساب یارانه‌ای ۶۰ میلیون نفر هر ۳ الی ۴ ماه به صورت غیرنقدی برای خرید اقلام اساسی غذایی شارژ خواهد شد.

وی تصریح کرد: براساس یارانه غیرنقدی که به حساب سرپرستان خانوار و در فواصل زمانی مختلف واریز می‌شود، امکان خرید کالاهای اساسی و مواد غذایی برای خانوارها از مراکز خرید معتبر دارای کد اقتصادی فراهم خواهد شد.

میرتاج‌الدینی تأکید کرد: معتقدم این طرح کمک موثری به اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه برای تأمین کالاهای اساسی و ضروری‌‍‌شان می‌کند، مجلس نیز پس از تصویب این طرح و قانونی شدن آن، نظارت‌های دقیق و کارآمدی بر اجرای این قانون در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر خواهد داشت.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طرح تأمین کالاهای اساسی که در کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شد، روند تصویب آن در یکی از جلسات هفته آینده مجلس آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر