کدخبر: ۱۴۸۱۲

مدیرعامل بانک ملت با همراهی تعدادی از مدیران ارشد این بانک با حضور در مجموعه گروه مپنا، از خطوط تولید کارخانه های این گروه بازدید کرد و از نزدیک با تولید محصولات مختلف در این شرکت ها آشنا شد.

به گزارش اقتصاد نگار به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی همچنین در نشستی با دکتر علی آبادی رییس هیات مدیره و مدیرعامل گروه مپنا، راه های تقویت همکاری های فی ما بین را مورد بررسی قرار دادند.

دکتر بیگدلی در این نشست، روز بازدید از خطوط تولید گروه مپنا را یک روز خاص خواند و گفت: کشور در شرایط تحریم با مشکلاتی رو به رو است ولی مپنا به خودکفایی کشور کمک کرده  و شعار " ما می توانیم" را محقق کرده است.

وی با بیان این نکته که مپنا در اکثر فعالیت های زیربنایی کشور مانند حوزه برق، نفت، گاز، حمل و نقل ریلی، حوزه سلامت و همچنین خودروسازی ورود پیدا کرده است، ادامه داد: فعالیت های این گروه، می تواند کشور را در حوزه صنعت متحول کند.

مدیرعامل بانک ملت با اشاره به تیم نیروی انسانی توانمند، خوشفکر، قوی و متخصص و مدیریت عالی، مسلط و مجرب گروه مپنا، تاکید کرد: هرجا باور داشته باشیم، می توانیم کارهای بزرگ را انجام دهیم که خوشبختانه این دیدگاه در مپنا عملیاتی شده است.

وی سال ۹۹ را سال جهش تولید و تنها راه نجات کشور را تقویت تولید خواند و اضافه کرد: در عین حال، رونق و جهش تولید بدون وجود نقدینگی انجام نمی شود و بانک ها در این زمینه می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

دکتر بیگدلی تاکید کرد: با دیدن فعالیت شرکت هایی مانند مپنا، مسوولیت سنگینی را احساس می کنیم تا با کمک به تحقق ایده های این شرکت، بتوانیم کشور را در برخی زمینه ها به خودکفایی برسانیم.

وی از آمادگی کامل بانک ملت برای تامین مالی فعالیت ها و پروژه های بزرگ گروه مپنا در زمینه های مختلف خبر داد و اظهار داشت: ای کاش آنهایی که همیشه بر این طبل می کوبند که اقدامی در کشور صورت نگرفته است، فعالیت های چنین شرکت هایی را مشاهده کنند.

مدیرعامل بانک ملت با بیان این نکته که شرکت هایی با قدرت و توانایی مالی و تخصصی گروه مپنا در کشور کم داریم، افزود: بانک ملت از طریق شعب و بانک های خارجی خود نیز می تواند نیاز این گروه به تسهیلات ارزی را تامین کند.

 

ارسال نظر