شناسه خبر: 19568

تولید کنسانتره در کشور با افزایش 13.6 درصدی، به مرز ۷ میلیون تن رسید

مدیر مجتمع معدنی چادرملو گفت: با تولید ۱ میلیون و ۱۷۸ هزارو ۲۸۶ تن کنسانتره در یک ماهه شهریورماه امسال، مجموع تولید ۶ ماهه سال جاری کنسانتره از مرز ۶ میلیون و ۳۰۶ هزار ۹۶۵ تن عبور کرد که نزدیک به ۳۰ درصد بیش از برنامه پیش بینی شده بوده است.

به گزارش اقتصاد نگار؛ مدیر مجتمع معدنی چادرملو گفت: با تولید 1 میلیون و 178 هزارو 286 تن کنسانتره در یک ماهه شهریورماه امسال، مجموع تولید 6 ماهه سال جاری کنسانتره از مرز 6 میلیون و 306 هزار 965 تن عبور کرد که نزدیک به 30 درصد بیش از برنامه پیش بینی شده بوده است.

 

جهانی همچنین میزان بارگیری کنسانتره و حمل به مجموعه های فولاد سازی کشور از محل تولید و دپوی موجود طی 6 ماه اول سال جاری را که تا کنون بی سابقه بوده است 6 میلیون و 422 هزارو 711 تن اعلام کرد و افزود: حجم تولید کنسانتره  نسبت به مدت مشابه سال قبل سیزده و شش دهم درصد( 13،6 ) و میزان بارگیری سی و دو  و هشتاد ویک صدم درصد ( 32،81 ) رشد داشته است و علاوه بر آن در مصرف آب نیز سیزده و چهل و دو صدم درصد (13،42 ) کاهش مصرف داشته ایم. 

جهانی اظهار امیدواری کرد در ماه های پیش رو همچون گذشته، به لطف الهی و حمایت مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره و با تلاش مضاعف پرسنل شاهد موفقیت های افزونتر نیز باشیم.


/معدن نیوز

ارسال نظر