شناسه خبر: 19786

ورود کشور های عربی به بازار رمز ارز های دیجیتال

اقتصاد نگار: کشورهای عربی نشان داده‌اند که علاقه‌مند هستند، در پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری کنند. کشورهای عربی نه تنها رقیب امریکا و چین نخواهند بود، بلکه این دو کشور را قدرتمندتر نیز خواهند کرد.

توئیت اخیر مدیرعامل بایننس با مضمون inshallah خبر از ورود کشورهای عربی به بازار ارزهای دیجیتال می‌دهد و ظاهراً کشورها در حال تغییر رفتار هستند. با توجه به رفتارهای ایران در بازار رمز ارزها و موقعیت جغرافی کشورمان ورود کشورهای عربی به بازار رمز ارزها را باید با دقت پیگیری کنیم.

در این خصوص نیما نعیمی خواه کارشناس بلاک چین و رمز ارز اظهار داشت: در بازار ارزهای دیجیتال با سه نوع برخورد رو به رو هستیم. برخورد اول به این صورت است که رمز ارزها بد و کلاه‌برداری هستند و نگاه قهری به ارزهای دیجیتال وجود دارد. البته در پشت ماجرا برخورد متفاوت است. همانند برخورد چین و امریکا که هم‌اکنون شاهد هستیم. در ظاهر مخالف ارزهای دیجیتال هستند و ممنوعیت‌های شدید مثل توقف فعالیت بایننس را ایجاد می‌کنند اما از منافع ارزهای دیجیتال کامل استفاده می‌کنند. در بحث ماینرها هم برخورد چین صد در صد قهری نبود. چین هنوز بزرگ‌ترین تولیدکننده ماینر در جهان است.

منبع : گسترش نیوز

 

ارسال نظر