شناسه خبر: 20093

استاندار تهران: این هفته ستاد پدافند غیرعامل را تشکیل می‌دهیم

اقتصاد نگار : استاندار تهران با بیان اینکه این هفته ستاد پدافند غیرعامل را تشکیل می‌دهیم، گفت: تکالیف دستگاه‌ها نیز در این راستا، مشخص است و کاری که ما باید کنیم این است که پای اجرای تکالیف دستگاه‌ها و قانون بایستیم.

محسن منصوری با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل پیرو حمله سایبری اخیر گفت: درباره اتفاقی که برای موضوع سوخت افتاد، از همههمکارانم تشکر می‌کنم.

 

وی افزود: اشکالی که در سیستم‌های کارت‌خوان پمپ بنزین‌ها اتفاق افتاد، ممکن بود مسئله جدی ایجاد کند منتها هوشیاری همهدستگاه‌ها از شورای تامین، نیروی انتظامی، بسیج، سپاه، دستگاه اطلاعاتی و قضایی واقعا منجر به این شد که با کمترین هزینه اینموضوع را اداره کنیم.

 

 

منصوری تصریح کرد: در سطح استان تهران ۳۴۰ واحد سوخت گیری و پمپ بنزین داریم که به فضل خدا در هیچکدام از این‌ها اتفاقینیفتاد و بلافاصله فرآیند اصلاح و احیای این موضوع هم شکل گرفت.

 

 

استاندار تهران بیان کرد: مصمم هستیم در استان تهران ۲ موضوع مهم پدافند غیر عامل و مدیریت بحران را با جدیت دنبال کنیم، واقعااگر با شرایط موجود در سطح تهران اتفاقی بیفتد، مدیریت و جمع کردن کار بسیار سخت می‌شود؛ این پروژه کوتاه مدت هم نیست.

 

 

منصوری یادآور شد: در تهران زیرساخت‌های فراوانی مستقر شده است و قبل از استقرار، باید اصول و پدافند غیرعامل در آن‌ها رعایتمی‌شد.

 

 

وی عنوان کرد: در مواردزیرساختی که در سال‌های اخیر در حال ساخت است، بحمدالله دوستان این قید را تا حدودی رعایت می‌کنند و مانیز مصمم هستیم که رعایت شود. 

 

استاندار تهران تاکید کرد: در این هفته ستاد پدافند غیرعامل را ان‌شاءالله تشکیل می دهیم و تکالیف دستگاه‌ها نیز در این راستا،مشخص است و کاری که ما باید کنیم این است که پای اجرای تکالیف دستگاه ها و قانون بایستیم که انشالله حتما می‌ایستیم.

منبع : میزان

ارسال نظر