شناسه خبر: 20182

عضو هیئت مدیره باشگاه فولاد خبر داد: معرفی جانشین ویسی تا ۴۸ ساعت آینده

اقتصاد نگار : اعلام عضو هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان سرمربی جدید این تیم تا دو روز آینده معرفی خواهد شد.

اسماعیل گودرزی ،‌ درباره جدایی عبدالله ویسی از تیم فولاد خوزستان گفت: باشگاه به این نتیجه رسید که در این مقطع تغییرات صورت بگیرد. ویسی واقعاً در تیم زحمت زیادی کشید و تلاش کرد تا نتیجه بگیرد، ولی خواسته‌های باشگاه محقق نشد. برای همین تصمیم گرفته شد، زودتر تغییراتی ایجاد شود. ما شرایط حادی داریم و باید تیم‌ را برای آسیا تقویت کنیم. مجموعه فولاد خوزستان نیاز به تغییر در این مقطع را احساس کرد و این تصمیم را گرفت.

عضو هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان درباره نحوه جدایی ویسی و اینکه او از این تصمیم باشگاه شوکه شده بود، گفت: ما پیش از این تغییر، اولتیماتومی به ویسی نداده بودیم، ولی فرآیند را نگاه کردیم و دیدیم که این شرایط جوابگو نیست. تصمیمی که گرفته شد با نظر هیئت مدیره بود. برای جدایی با ویسی به توافق رسیدم و الان نیز بابت زحمت‌‌هایی که در این مدت کشید از او تشکر می‌کنیم. ویسی در شرایط سختی مسئولیت تیم را برعهده گرفت و تلاش زیادی کرد.

وی درباره انتخاب سرمربی بعدی تیم فولاد خوزستان، خاطر نشان کرد: دو گزینه داخلی و یک گزینه خارجی داریم. در حال مذاکره با گزینه‌ها هستیم و سعی می‌کنیم هرچه زودتر سرمربی جدید معرفی شود. فکر می‌کنم تکلیف سرمربی تیم ما تا ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

 

منبع : تسنیم

 

ارسال نظر