شناسه خبر: 20184

ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها آزاد شد/ شرط حضور در دیدارهای فوتبال

اقتصاد نگار : علاقمندان به فوتبال می‌توانند از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر با داشتن کارت واکسیناسیون به ورزشگاه‌ها وارد شوند. همچنین باشگاه های ورزشی هم مانعی برای فعالیت عادی خود نخواهند داشت.

در حالی که چهار هفته از رقابتهای فوتبال بیست و یکمین دوره لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار شده است، علاقمندان به فوتبال می توانند از هفته پنجم با حضور در ورزشگاه ها دیدار تیم مورد علاقه خود را از نزدیک تماشا کنند.

غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تایید این خبر گفت: فعالیت باشگاه های ورزشی از امروز در تهران بلامانع است و افرادی که می‌خواهند از باشگاه های ورزشی استفاده کنند به شرط داشتن کارت واکسیناسیون مشکلی نخواهند داشت.

وی ادامه داد: البته باید سیستم هوشمند بررسی کارت واکسن راه اندازی شود که پیش بینی می کنیم این اتفاق از ۲۰ آبان به بعد رخ دهد.

نوروزی در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات فوتبال گفت: تماشاگران فوتبالی نیز به شرط داشتن کارت واکسیناسیون می توانند در ورزشگاه ها حاضر شوند.

رقابتهای فوتبال لیگ برتر به دلیل برگزاری دیدارهای تیم ملی تا پایان آبان تعطیل شد و از روز ۲۸ آبان هفته پنجم آغاز خواهد شد که تماشاگران می توانند در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند.

 

منبع : مهر

 

ارسال نظر