شناسه خبر: 20223

ضرب‌الاجل یک‌ماهه دستگاه قضا برای تعیین‌تکلیف نهاده‌های دامی دپو‌شده در ‌بندر امیرآباد ‌

اقتصاد نگار : رئیس کل دادگستری استان مازندران برای تعیین‌تکلیف نهاده‌های دامی دپوشده در بندر امیرآباد ضرب‌الاجل یک‌ماهه تعیین کرد.

حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری در بازدید سرزده از سیلو‌ها و مخازن نهاده‌های دامی بندر امیرآباد بهشهر گفت: مقدار زیادی نهاده دامی از قبیل جو و ذرت در انبار‌های بنادر مازندران دپو شده و خاک می‌خورد، درحالی که دامدارن و فعالان حوزه دام برای غذای دام دچار مشکلات فراوانی شده‌اند و اینجا می‌بینیم بخشی از آنها فاسد شده و قابل استفاده برای دام‌ها نیز نیست.

رئیس کل دادگستری استان مازندران افزود: متأسفانه مقدار بسیار زیادی نهاده دامی جو که از دو سال قبل در انبار بندر امیرآباد دپو شده بود ترخیص و تعیین تکلیف نشده و فاسد شده است و باید برای مصارف دیگری مورد بهره‌برداری قرار گیرد یا معدوم شود.

حجت‌الاسلام اکبری ادامه داد: دستگاه‌های مربوطه باید هر چه سریع‌تر به ترخیص کالا‌های دپو شده در انبار بنادر و گمرکات استان مازندران اقدام کنند.

وی با بیان اینکه دادستانی مرکز استان مازندران و بهشهر با هر گونه تعلل در ترخیص کالا‌های دپو شده اقدام قانونی خواهند کرد، گفت: نهاده‌های دامی دپو شده در انبار‌های بنادر و گمرکات استان باید در مدت یک ماه تعیین تکلیف و ترخیص شود.

رئیس کل دادگستری مازندران افزود: نهاده‌های دامی که تازه وارد انبار بنادر و گمرکات استان شده است، نیز با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط و مذاکره با واردکنندگان هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف و ترخیص شود.

وی تصریح کرد: 17 آذرماه در بازدید دیگری، پیگیر وعده‌ها و تعهدات امروز خواهیم شد و باید جوی دپو شده که در معرض فساد است هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.

 

منبع : تسنیم

 

ارسال نظر