شناسه خبر: 20242

انفجار یک گوشی دیگر از سری وان پلاس نورد 2 در هند

اقتصاد نگار : یک گوشی وان‌پلاس نورد ۲ (OnePlus Nord 2) دیگر در هند منفجر شد. دلیل دقیق این انفجار که باعث سوختگی رانِ صاحب گوشی شد، هنوز مشخص نیست.

داستان از آنجا شروع شد که یک دستگاه وان‌پلاس نورد ۲، منفجر شده و کاملا سوخته است. این‌بار این حادثه برای شخصی در شهر ضول هند رخ داده است و تصاویر مربوط به آن توسط یکی از کاربران توئیتر به‌نام سوهیت شارما به‌اشتراک گذاشته شد. ظاهرا هنگامی که این گوشی در جیب سمت راست صاحب آن قرار داشته، ناگهان منفجر شده که این اتفاق، عواقب شدیدی را هم درپی داشته است.

سوهیت در توئیتر توضیح داده است:

هرگز از شما انتظار چنین چیزی را نداشتم، ببینید محصول شما چه‌کاری انجام داده است. لطفا برای عواقب آن آماده باشید. دست از بازی با زندگی مردم بردارید. مالک این گوشی به‌خاطر شما درحال درد کشیدن است.

این کاربر همچنین چند تصویر از پشت گوشی به‌اشتراک گذاشته است؛ جایی که به‌نظر می‌رسد گوشی از سمت چپ پایین سوخته است. گوشی وان‌پلاس نورد ۲ در یک قاب شفاف TPU بوده و به‌نظر می‌رسد قیمت‌های پایینی آن پاره شده است. اگرچه انفجار گوشی یک اتفاق ناخوشایند محسوب می‌شود، اما متأسفانه ران پای صاحب این دستگاه نیز دچار سوختگی شده و در واقع پوست بدن وی کنده شده است.

باتوجه به انفجار تعداد زیادی از گوشی‌های سری نورد ۲ وان‌پلاس، مطمئنا این شرکت باید به سؤالات زیادی پاسخ دهد. در صورت اعلام هرگونه خبر تکمیلی در این رابطه، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

 

منبع : گیزموچاینا

 

ارسال نظر