کدخبر: ۵۴۳۲

قیمت ارز صرافی ملی در هفته آغازی ماه آذر، افزایش ۶۰۰ تومانی را تجربه کرد و نرخ دلار و یورو در روز پنج‌شنبه به ترتیب به ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسیدند.


اقتصاد نگار؛ نرخ دلار در بازار ارز که هفته گذشته پس از اعلام افزایش ۲۰۰ درصدی نرخ بنزین به رقم ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده بود، در این هفته نیز به روند صعودی خود ادامه داد و در رقم ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومانی ماندگار شد.

روز شنبه نرخ ارز نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نداشت و نرخ دلار در رقم ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ یورو نیز در رقم ۱۳ هزار تومان ثابت ماند.

روز یکشنبه با وجود تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ ارز ۱۰۰ تومان افزایش یافت و نرخ دلار به رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ یورو نیز به رقم ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

سومین روز هفته با آغاز به کار بازارهای جهانی نرخ ارز در صرافی ملی روند صعودی خود را ادامه داد و پس از رشد دو مرحله‌ای نرخ‌ها، سرانجام نرخ دلار در به رقم ۱۲ هزار و ۵۰ تومان و نرخ یورو در رقم ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه نرخ ارز تحت تاثیر اظهارات رئیس کل بانک مرکزی تعیین شد که نرخ دلار با افزایش ۳۰۰ تومانی به رقم ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان و نرخ یورو نیز با رشد ۲۵۰ تومانی به رقم ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

روز چهارشنبه روند قیمت‌ها معکوس شد و نرخ ارز ۱۰۰ تومان کاهش یافت تا بهای دلار به رقم ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان و نرخ یورو به رقم ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان برسد.

روز پنجشنبه بهای ارز شاهد افزایش ۱۵۰ تومانی بود و نرخ دلار به رقم ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ یورو نیز به رقم ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

 

 

ارسال نظر