کدخبر: ۷۰۵۷

بازار خودرو امروز یک دست با افزایش قیمت کار خود را آغاز کرده است. خودرو‌های سایپا تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و محصولات ایران خودرو تا سه میلیون تومان گران شده‌اند. قیمت روز پراید در حال حاضر ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است و پژو ۴۰۵ GLX حدود ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸

 

به گزارش فرارو، خودرو‌های سایپا امروز افزایش قیمت چشمگیری از خود نشان داده‌اند. طوری که شاهد گرانی اغلب محصولات این شرکت در اولین روز هفته هستیم. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار حدود ۸۰۰ هزار تومان گران شده و به ۶۲ میلیون تومان رسیده است. تیبا ۲ هم افزایش قیمت ۹۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و امروز با قیمت ۶۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. بیشترین افزایش قیمت در بین خودرو‌های سایپا مربوط به ساینا است که امروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۶۷ میلیون تومان بالا رفته است. سهم کوییک دنده‌ای از گرانی‌های امروز، افزایش قیمت یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی است که باعث شده فعالان بازار این خودرو سایپا را ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کنند. 

قیمت روز پراید در بازار امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸

 

پراید همگام با دیگر خودرو‌های سایپا امروز در مدار گرانی حرکت می‌کند. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ امروز با افزایش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵۶ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. پراید صندوق‌دار سایپا ۱۳۱ هم حدود ۸۰۰ هزار تومان گران شده و به ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. در این بین پراید وانت با جهش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار با نرخ ۵۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته(تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۵۴,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۰,۸۰۰,۰۰۰
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۵۷,۳۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۶۶,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۶۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۸۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۷۷,۶۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸

 

محصولات ایران خودرو افزایش قیمت بیشتری نسبت به خودرو‌های سایپا از خود نشان می‌دهند. سمند LX در اولین روز هفته حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۸۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. امروز سمند EF۷ در همراهی با موج افزایش قیمت حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته و با نرخ ۹۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ GLX امروز در حد ۷۰۰ هزار تومان گران شده و به ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز شرایط مشابهی دارد و این افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی باعث شده فعالان بازار خودرو این محصول را ۹۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت ‌گذاری کنند. پژو ۴۰۵ SLX گام‌های کوتاه‌تری برداشته و امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کمترین افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و در حد ۱۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در حال حاضر ۹۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. در طرف مقابل دیگر مدل‌ها افزایش قیمت چشمگیری از خود نشان می‌دهند. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۱۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم افزایش قیمت یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و در بازار با نرخ ۱۱۶ میلیون تومان معامله می‌شود.  

قیمت روز پژو پارس با افزایش ۸۰۰ هزار تومانی روبرو شده و امروز به نرخ ۱۰۵ میلیون تومان رسیده است. رانا افزایش قیمت ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه می‌کند و در بازار حدود ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دانگ‌فنگ H۳۰ امروز بر خلاف دیگر خودرو‌ها در بازار روند معکوس به خود گرفته و با کاهش قیمت یک میلیون تومانی، به ۱۶۲ میلیون تومان برگشته است.  

دنا تیپ ۲ در بازار امروز حدود یک میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۳۱ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس امروز رکورددار افزایش قیمت در بازار است و حدود سه میلیون تومان گران شده. با این حساب قیمت روز دنا پلاس در حال حاضر ۱۵۳ میلیون تومان است. در طرف مقابل دنا پلاس توربو امروز تغییر چندانی نسبت به هفته گذشته ندارد و در بازار حدود ۱۸۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۶۹,۹۰۰,۰۰۰
۶۹,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۶,۶۰۰,۰۰۰
۸۵,۲۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۸۰,۷۰۰,۰۰۰
۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۹۸,۷۰۰,۰۰۰
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۴,۵۰۰,۰۰۰
۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۴,۲۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۳,۴۰۰,۰۰۰
۹۳,۳۰۰,۰۰۰ 
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۶,۴۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۹۱,۹۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ 
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۶,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰ 
توقف فروش
پژو 2008
۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰ 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸

 

محصولات کرمان موتور امروز روند افزایش قیمت در پیش گرفته‌اند و این اتفاق باعث شده قیمت این محصولات در بازار دوباره به نرخ مصوب کارخانه نزدیک شود. امروز جک J۴ حدود یک میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و در بازار به ۱۵۵ میلیون تومان رسیده است. نرخ مصوب کارخانه برای جک J۴ یک و نیم میلیون بیشتر و معادل ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. جک S۳ امروز پا را فراتر گذاشته و با افزایش قیمت دو میلیون تومانی، به ۲۱۷ میلیون تومان رسیده تا کمترین اختلاف را با نرخ مصوب کارخانه داشته باشد. کرمان موتور در طرح‌های فروش خود قیمت جک S۳ را ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. از طرف دیگر جک S۵ امروز در بازار تغییر چندانی پیدا نکرده و همچنان ۳۰۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. این محصول در بازار حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزان‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
 ۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
 ۳۰۴,۰۰۰,۰۰۰
 ۳۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸

 

محصولات مدیران خودرو این روز‌ها تغییری در قیمت‌هایشان ایجاد نمی‌کنند. قیمت این محصولات در بازار تقریبا نزدیک به نرخ مصوب کارخانه است. قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار حدود ۱۴۱ میلیون تومان است و کارخانه قیمت این محصول را ۱۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام می‌کند. MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۷۳ میلیون تومان فروخته می‌شود که در حد ۳۰۰ هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب است. کارخانه قیمت مصوب MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار گران‌تر کارخانه است. نرخ مصوب این محصول ۱۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و در بازار ۱۹۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X۳۳ اختلاف بیشتری با نرخ مصوب دارد. طوری که این محصول در کارخانه ۲۳۶ میلیون تومان است و در بازار حدود هشت میلیون تومان گران‌تر یعنی ۲۴۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
 ۱۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

ارسال نظر