کدخبر: ۷۰۶۱

به گزارش اقتصاد نگار _ جمعی از تشکل های دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری بیانیه ای را درباره شهادت قاسم سلیمانی منتشر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَ بِِّهِمْ یُرْ زَقُونَ 

شهادت پرافتخار سرداربزرگ و نامآور، تربیتشده مکتب اسالم و حضرت امام خمینی)ره(، سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی یقینا ضایعه ای دردناک و غیر قابل باور برای تمام ملت های آزادی خواه جهان به ویژه ملت شهید پرور و حسینی جمهوری اسالمی بود.

اینبار ایادی غرب و شیاطین جهان با وقاحت تمام دست به احمقانه ترین کار ممکن زده و با تمام توان اضمحالل و نابودی خود را تعجیل بخشیدند و بیش از هرچیز جلوه یزیدی خود را آشکار کرده و در برابر ملت حسینی، پستی و حقارت و اوج ضعف و ناتوانی خود را آشکار کردند.

جمهوری اسالمی ایران به گفته رهبر عظیم الشان مان پاسخی سخت و کوبنده به این شیاطین خواهد داد اما خواسته  تمام ملت ایران و تشکل های دانشجویی و آزادی خواه اقدامی قوی و سخت در عرصه دیپلماسی در کنار عرصه نظامی است.

اکنون که چهره این خونخواران عالم بر همگان آشکار شده و همگی در یک صف چه اروپایی و چه آمریکایی ماهیت ضد ایرانی و اسالمی بودن خود را بیش از گذشته نمایان کرده اند، لذا از تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستاریم تا ضمن اقدامی جهادی در این زمینه با تدبیری انقالبی خروج هرچه سریع تر ایران را از برجام اعلام و طی قانونی مصوب بفرمایید که تمام فعالیت های هسته ای با تمام توان به سطح قبل از برجام برسد و همچنین در طی قانونی الزام دولت به عدم اجرای پروتکل الحاقی موسوم به ان پی تی را تصویب کرده تا این درس عبرت به جهانیان مخابره شود که آمریکا و اروپا به هیچ وجه قابل اعتماد در زمینه مذاکره و دیپلماسی نیستند و نخواهند بود. و برای همیشه راه مذاکره و گفت گو میان ایران و بزرگ ترین تروریسم دولتی جهان یعنی آمریکا را بسته تا آنان این آرزو را به گور ببرند.

امصا کنندگان به شرح زیر

۱_ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری

۲_ بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی شهرکرد

۳_ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری

۴_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

۵_ جامعه اسلامی دانشگاه دولتی شهرکرد

۶_ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه دولتی شهرکرد

۷_ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

۸_ کانون فرهنگی شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

ارسال نظر