کدخبر: ۹۱۵۳

اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: با موافقت وزارت صمت تمام کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آن بین پنجم تا ۲۹ اسفندماه بود تا ۲۹ فروردین‌ماه تمدید شده‌اند.

به گزارش اقتصاد نگار، براساس اعلام اتاق بازرگانی ایران پس از ابتلای تعدادی از ایرانیان به ویروس کرونا و با توجه به برنامه‌ریزی برای کاهش سرعت شیوع این بیماری، این اتاق در نامه‌ای به مدرس خیابانی - قائم مقام وزیر صمت - از وی درخواست کرده که با تمدید کارت‌های بازرگانی بدون نیاز به حضور افراد موافقت کنند.

این درخواست رسما از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد موافقت قرار گرفته و به این ترتیب کارت‌های بازرگانی که تا پایان اسفندماه منقضی می‌شدند؛ به طور خودکار تا ۲۹ فروردین‌ماه سال آینده اعتبار خواهند داشت.

همچنین اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده که در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود برگزاری همایش‌های مختلف در این اتاق را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرده است.

همچنین همایش بزرگداشت رو ملی آب نیز که بنا بود ۱۳ اسفندماه امسال در اتاق بازرگانی برگزار شود لغو شده است.

همچنین اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده که با حضور پزشکان متخصص نشست‌های توجیحی را برای ارائه راهکارهای پیشگیری و مقابله با کرونا انجام داده که اخبار مربوط به آن را برای آگاه‌سازی نیز منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام

 

ارسال نظر