کدخبر: ۹۲۴۹

دادستانی خلخال هشدار داد:

دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس واگذاری هرگونه واحد استیجاری به مهمانان و گردشگران تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش اقتصاد نگار، علی نباتی در این باره اظهار داشت: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس در سطح شهرستان خلخال، با تصمیم مدیریت بحران شهرستان واگذاری هرگونه واحد استیجاری به مهمانان و گردشگران تا اطلاع ثانوی ممنوع و اداره میراث فرهنگی و گردشگری با متخلفان و سودجویان برخورد می کند.

وی گفت: با توجه به حضور مسافران از استان گیلان و تهران و حتی قم در شهرستان خلخال و آلودگی بیش از حد استان گیلان علاوه بر قرنطیه جاده‌ای، شهروندان خلخالی از سفر به استان گیلان و استان های همجوار پرهیز کنند.

دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: به خاطر حفظ جان مردم و مقابله با سرایت بیش از حد این آلودگی نیاز است تمامی معابر سطح شهر خلخال و مراکز عمومی گندزایی و ضد عفونی شود.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خلخال هم از گندزدایی و ضدعفونی بیش از صدها دستگاه ATM، بیش از هزار باکس زباله محلات و خیابان های اصلی و معابر عمومی با هدف جلوگیری و مقابله با سرایت کرونا ویروس خبر داد.

اعتبار گفت: مردم برای انجام امور بانکی از شبکه های گسترده و ایمن بانک های عامل استفاده کنند و در بانک‌ها تجمع نکنند.

/ایلنا

 

ارسال نظر