شناسه خبر: 27121

امکان پرداخت با شیبا اینو و دوج کوین در یکی از سرویس‌های اوبر فراهم شد

دارندگان شیبا اینو و دوج کوین اکنون می‌توانند برای دریافت غذا از اوبر ایتس (Uber Eats)، از طریق برنامه بیت پی (BitPay)، ارز دیجیتال پرداخت کنند.

به گزارش اقتصادنگار، به نقل از utoday دارندگان شیبا اینو و دوج کوین اکنون می‌توانند برای دریافت غذا از اوبر ایتس (Uber Eats)، از طریق برنامه بیت پی (BitPay)، ارز دیجیتال پرداخت کنند. سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی‌‌شده توسط بیت پی، بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، ریپل، دای، رپد بیت کوین و استیبل کوین‌ها هستند. بر اساس پست وبلاگ بیت پی، از آنجایی که اوبر ایتس به‌طور مستقیم پرداخت با ارزهای دیجیتال را نمی‌پذیرد، این روش پرداخت منحصراً با کارت هدیه و کارت بیت پی قابل انجام است.

وضعیت کنونی این دو ارز در بازار

شیبا اینو با نماد اختصاری SHIB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵.۴۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱۵ بازار قرار داشته و سهم ۰.۶۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از شیبا اینو در این لحظه با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۵۹۰ تومان معادل ۰.۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۱۲.۲۱ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۲۲% کاهش یافته است.

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱۰ بازار قرار داشته و سهم ۰.۹۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از دوج کوین در این لحظه با قیمت ۰.۰۶۶۲۴۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۶۱۸ تومان معادل ۲,۱۶۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۰۸.۵۲ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۷۲% کاهش یافته است.

ارسال نظر