شناسه خبر: 20915

رئیس مدیریت سرمایه گذاری پین می‌گوید:

بازار کریپتو یکی از بزرگ‌ترین حباب‌های تاریخ است!

به گزارش اقتصاد نگار، رایان پین، که بنیانگذار و رئیس مدیریت سرمایه پین (PCM) است، می‌گوید که بازار رمز ارزها گرفتار «یکی از بزرگترین حباب‌های تاریخ» شده است و این موضوع زمانی منجر به سقوط بازار خواهد شد.

او در مصاحبه اخیر با Yahoo Finance، به نوعی سخنان میلیاردر معروف چارلی مانگر در مورد بیت کوین را تکرار کرد و مدعی شد که چشم انداز مالی فعلی خارج از کنترل است.

پین پیش‌بینی کرد که حباب در نهایت می‌ترکد و می‌گوید. این مشاور مالی خاطرنشان کرد که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در مقایسه با سهام دات کام که نیم میلیارد (1 تریلیون دلار به دلار امروز) ارزش داشت، بیش از 2 تریلیون دلار تخمین زده است.

علیرغم ادعای اینکه بازارهای رمز ارز در حباب هستند، پین معتقد است که قیمت بیت کوین در نتیجه نقدینگی مازاد در بازارها بالاتر خواهد رفت. او دارایی‌های رمزنگاری شده را با یک کازینو مقایسه کرد و گفت که پول فراوانی که به این صنعت سرازیر می‌شود، این حباب ها را «بزرگ‌تر و بزرگ‌تر» می‌کند.

پین، کریپتو را به دلیل عدم استفاده تجاری مورد انتقاد قرار داد و گفت که این صنعت " که در آن فقط افراد بیشتری در حال حدس و گمان هستند." او شباهتی بین بازارهای ارزهای دیجیتال و حباب فناوری قبلی و مسکن ترسیم کرد و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد به جای آن به دنبال بازار های مالی باشند که به صورت دوره‌ای با سود های واقعی از محل تولید سودآور باشند.

 

نظرات بیان شده توسط نویسنده یا افراد ذکر شده در این مقاله صرفاً جهت اطلاع رسانی است و به منزله مشاوره مالی، سرمایه گذاری یا سایر موارد نیست. خوانندگان باید توجه داشته باشند که سرمایه گذاری یا معامله در بازار های مالی همواره باریسک مالی همراه است.

 

ارسال نظر