شناسه خبر: 21828

رشد بیسابقه خودپرداز های بیت کوین

در سال2021 روزانه 50 دستگاهATM برای بیت کوین فعال شده است

به گزارش اقتصاد نگار، با نزدیک‌تر شدن پذیرش ارزهای دیجیتال به مقبولیت عمومی، شرکت‌کنندگان در فضای کریپتو در حال پیاده‌سازی سیستم‌هایی برای کمک به تسهیل انتقال هستند.

در واقع، با افزایش تقاضای فعلی برای دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین، تعداد دستگاه‌های خودپردازی که ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنند نیز افزایش یافته است. با توجه به این تقاضای فزاینده برای دارایی های رمزنگاری شده، تقریباً 20000 دستگاه خودپرداز بیت کوین جدید تا پایان سال فعال بوده است. بر اساس آمار ارائه شده توسط Coin ATM، تا روز سه شنبه، 28 دسامبر 2021، 33850 دستگاه خودپرداز در سرتاسر جهان فعال است.

افزایش تعداد دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد که چقدر این دستگاه‌ها با محبوبیت و پذیرش ارزهای دیجیتال در سراسر جهان اهمیت پیدا می‌کنند.

برای سرمایه گذاران رمزارز که مایل به بهره مندی از این دارایی هستند، دستگاه های خودپرداز بیت کوین ایده ای جذاب هستند، زیرا می توانند رویه های سخت «مشتری را بشناسید» (KYC) رایج در پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال دور بزنند.

علاوه بر این، دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین به افراد اجازه می‌دهند تا در نظام تسهیلات مالی ارزهای رمزنگاری‌شده مشارکت کنند، که به‌طور فزاینده‌ای به عنوان پوششی در برابر تورم و ذخیره‌ای از ثروت در نظر گرفته می‌شود، به‌ویژه در بحبوحه وضعیت اقتصادی کنونی که به دلیل شیوع همه‌گیری افزایش یافته و سطوح تورم ثبت شده است.

منبع: finbold.com

 

ارسال نظر